Oversigt
Specifikation
T390HVN05.0 CELL

T390HVN05.0 CELL Grundlæggende oplysninger
| Panel Model | T390HVN05.0 CELL |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| T390HVN05.0 CELL pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Mærke navn | |
| Modelnavn | T390HVN05.0 CELL |
| Model Alias | - |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Stuetemperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
T390HVN05.0 CELL Mekaniske egenskaber
| Mærke navn | |
|---|---|
| Modelnavn | T390HVN05.0 CELL |
| Model Alias | - |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Stuetemperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Pixel nummer | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (H × V) | 0.14825×0.44475 mm |
| Pixel pitch (H × V) | 0.44475×0.44475 mm |
| Visningsområde (H × V) | 853.92×480.33 mm |
| Bezel åbning (H × V) | - |
| Samlet dimension (H × V) | 868.72×492.83 mm |
| Samlet dybde | 1.4 (Typ.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:9 |
| Orientering | Landscape type |
| Pladetykkelse | 0.50+0.50 mm |
| Masse | 1.30Kgs |
| Paneldæksel | - |
| Overfladebehandling | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
T390HVN05.0 CELL Optiske funktioner
| Mærke navn | |
|---|---|
| Modelnavn | T390HVN05.0 CELL |
| Model Alias | - |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Stuetemperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Pixel nummer | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (H × V) | 0.14825×0.44475 mm |
| Pixel pitch (H × V) | 0.44475×0.44475 mm |
| Visningsområde (H × V) | 853.92×480.33 mm |
| Bezel åbning (H × V) | - |
| Samlet dimension (H × V) | 868.72×492.83 mm |
| Samlet dybde | 1.4 (Typ.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:9 |
| Orientering | Landscape type |
| Pladetykkelse | 0.50+0.50 mm |
| Masse | 1.30Kgs |
| Paneldæksel | - |
| Overfladebehandling | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Arbejdsmodus | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Kontrastforhold | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Skala | - |
| Support Color | 16.7M (8-bit) |
| Farvekoordinering | - |
| transmissivitet | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
T390HVN05.0 CELL Elektronik Feature
| Mærke navn | |
|---|---|
| Modelnavn | T390HVN05.0 CELL |
| Model Alias | - |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Stuetemperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Pixel nummer | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (H × V) | 0.14825×0.44475 mm |
| Pixel pitch (H × V) | 0.44475×0.44475 mm |
| Visningsområde (H × V) | 853.92×480.33 mm |
| Bezel åbning (H × V) | - |
| Samlet dimension (H × V) | 868.72×492.83 mm |
| Samlet dybde | 1.4 (Typ.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:9 |
| Orientering | Landscape type |
| Pladetykkelse | 0.50+0.50 mm |
| Masse | 1.30Kgs |
| Paneldæksel | - |
| Overfladebehandling | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Arbejdsmodus | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Kontrastforhold | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Skala | - |
| Support Color | 16.7M (8-bit) |
| Farvekoordinering | - |
| transmissivitet | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Omvendt scanning | No |
T390HVN05.0 CELL Backlight System
| Mærke navn | |
|---|---|
| Modelnavn | T390HVN05.0 CELL |
| Model Alias | - |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Stuetemperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Pixel nummer | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (H × V) | 0.14825×0.44475 mm |
| Pixel pitch (H × V) | 0.44475×0.44475 mm |
| Visningsområde (H × V) | 853.92×480.33 mm |
| Bezel åbning (H × V) | - |
| Samlet dimension (H × V) | 868.72×492.83 mm |
| Samlet dybde | 1.4 (Typ.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:9 |
| Orientering | Landscape type |
| Pladetykkelse | 0.50+0.50 mm |
| Masse | 1.30Kgs |
| Paneldæksel | - |
| Overfladebehandling | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Arbejdsmodus | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Kontrastforhold | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Skala | - |
| Support Color | 16.7M (8-bit) |
| Farvekoordinering | - |
| transmissivitet | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Omvendt scanning | No |
| Position | - |
| Livet (Timer) | - |
| Beløb | - |
| Form | - |
| Udskiftning | - |
T390HVN05.0 CELL Signal Interface
| Mærke navn | P-TWO |
|---|---|
| Modelnavn | T390HVN05.0 CELL |
| Model Alias | - |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Stuetemperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Pixel nummer | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (H × V) | 0.14825×0.44475 mm |
| Pixel pitch (H × V) | 0.44475×0.44475 mm |
| Visningsområde (H × V) | 853.92×480.33 mm |
| Bezel åbning (H × V) | - |
| Samlet dimension (H × V) | 868.72×492.83 mm |
| Samlet dybde | 1.4 (Typ.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:9 |
| Orientering | Landscape type |
| Pladetykkelse | 0.50+0.50 mm |
| Masse | 1.30Kgs |
| Paneldæksel | - |
| Overfladebehandling | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Arbejdsmodus | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Kontrastforhold | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Skala | - |
| Support Color | 16.7M (8-bit) |
| Farvekoordinering | - |
| transmissivitet | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Omvendt scanning | No |
| Position | - |
| Livet (Timer) | - |
| Beløb | 1 pcs |
| Form | - |
| Udskiftning | - |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
| Indgangsstrøm | 0.48/0.58A (Typ./Max.) |
| Strømforbrug | 5.76/6.96W (Typ./Max.) |
| Signaltype | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Fysisk type | Connector |
| Interface Position | |
| Pins | 51 pins |
| Pin Pitch | 0.5 mm |
| Pin-konfiguration |
